Tuesday , November 30 2021

Uncategorized

JO THJESHT BIZNES, Familja Luto

 ItalioTessuti Alta Moda Tina , aty ku cilësia arrin kufinjtë! Një blerje e duhur në kohën e duhur! Kështu filloi dhe historia e këtij biznesi në industrisë e modës, një nga bizneset pionere në Shqipëri për distribucionin dhe shitjen e copave me orgjinale për veshje dhe jo vetem! Eglantina Luto bashkepronare …

lexo më shumë »

Kthimi ne ‘Normalitet’

Kthimi ne ‘Normalitet’ – Cfare eshte Normaliteti I Ri? Si mund te mbijetoje biznesi ne kete kohe? Masat qe duhet te merrni. 8 May 2020 Shqiperia po i rikthehet “normalitetit” , pas 11 Majit rihapen klinikat dentare, dyqanet ne qendrat tregtare dhe qendrat e bukurise   Ndersa pas 18 Majit …

lexo më shumë »